O firmie

Ecol Sp. z o.o. została założona 16 grudnia 1988 roku jako P.U.H. EKOL przez Wojciecha Falkowskiego.  Firma powstała z pasji i energii do działania człowieka, który przede wszystkim ceni wytrwałych ludzi i czystą naturę. Dzisiaj, po wielu latach pracy na rzecz środowiska wodnego i inwestowania w biznes na Pomorzu, firma Ecol tworzy grupę spółek powiązanych z ochroną środowiska. Zajmuje się wspieraniem i rozwijaniem projektów i inicjatyw ludzi, którzy czują się odpowiedzialni za dobro wspólne i angażują się w dbanie o środowisko naturalne.

Skład grupy

Ecol-Unicon produkuje, sprzedaje oraz realizuje urządzenia i obiekty związane z ochroną wód. Zajmuje się serwisem i eksploatacją sieci deszczowych, sanitarnych oraz wodociągowych  z wykorzystaniem inteligentnego systemu zarządzania Bumerang. Jest najbardziej rozpoznawalną marką w branży wodno-ściekowej.

RETENCJAPL Sp. z o.o.– to odpowiedź na potrzeby społeczne oraz branżowe w obszarze retencji. Spółka, zapoczątkowana interaktywnym portalem wymiany praktyk i doświadczeń, przerodziła się w dostawcę kompleksowych rozwiązań, zarówno na polu produktowym, usługowym jak i doradczym.

BIOPRO sp. z o.o. świadczy usługi konsultingowo-doradcze w zakresie nietypowych rozwiązań dla branży sanitarnej. Współpracuje z najlepszymi w Polsce ekspertami i praktykami w zakresie biologicznego oczyszczania ścieków oraz neutralizacji odorów i substancji toksycznych